Szklenie dla osób początkujących lub zajmujących się już służbą dziecięcą we wspólnotach ARW

ZMIANA DAT: szkolenie odbędzie się w dniach 25 stycznia i 28 marca 2020.

Szkolenie „Poznaj i nauczaj” daje poznanie duchowych potrzeb dzieci i ciekawej metodyki, niezbędnych do skutecznego nauczania prowadzącego do wzrostu duchowego dzieci.

Przygotowuje do ewangelizowania i nauczania dzieci Słowa Bożego. Daje praktyczne narzędzia i obszerne wiadomości na temat: biblijnych podstaw ewangelizowania i nauczania, nauczania lekcji biblijnej, pracy z tekstem biblijnym, udzielania porady duchowej, wypracowywania dobrej dyscypliny na zajęciach, sporządzania pomocy wizualnych, nauczania poprzez: wersety, pieśni, konkursy i zabawy.

Ze szkolenia mogą skorzystać zarówno osoby zaczynające pracę z dziećmi, jak i i już wcześniej zaangażowane w tę służbę, pragnące udoskonalić swój warsztat.

Cena szkolenia wynosi 170 zł od osoby i obejmuje udział w obu dniach szkolenia, materiały oraz obiad.

Zapisy

Data: 25 stycznia i 28 marca 2020

Czas: 9:00 – 18:00

Miejsce: Nowoursynowska 154a, Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne Daniel, Warszawa

E-mail: szkolenia[at]ruchwiary.pl

Więcej o tematach szkolenia

O szkolących

Nela i Zbyszek Kłapa są z zawodu i z zamiłowania nauczycielami. Mieszkają na co dzień w Ustroniu, i od 30 lat są zaangażowani w służbę. Mają trzy zamężne córki. Szkolą katechetów i nauczycieli szkółek niedzielnych. Tworzą różne materiały do nauczania dzieci i nastolatków. Redagują kwartalnik dla dzieci „Małe IDŹCIE”. Prowadzą także służbę wśród rodziców, małżeństw i narzeczonych poprzez wykłady, warsztaty i kursy. Ich praca ma charakter międzywyznaniowy.

Organizatorami szkolenia jest wspólnota Chefsiba i Apostolski Ruch Wiary.

Zapraszamy na towarzyszące warsztaty dla rodziców: 19 i 26 stycznia