Znajdź nas na:

milosc i szacunek  kwietnia

Miłość i Szacunek – konferencja dla małżeństw 14-15 kwietnia w Warszawie

Konferencja „Miłość i Szacunek” – spotkania dla małżeństw:
– 14 kwietnia 2018 roku w Centrum Edukacji DANIEL, ul. Nowoursynowska 154A, godz. 14:30-18:30
– 15 kwietnia 2018 roku w UKSW Aula Schumana, ul. Wóycickiego 1/3, godz 16:00-20:00
Zapisy: https://fundacjaespa.org/12-17-kwiecien-gdansk-warszawa-legnica-konferencje-dla-malzenstw-milosc-i-szacunek/

CZYM JEST KONFERENCJA MIŁOŚĆ I SZACUNEK?
Wierzymy, że miłość najlepiej motywuje kobietę, a szacunek najbardziej silnie motywuje mężczyznę.

Badania pokazują, że podczas konfliktów małżeńskich mąż najczęściej reaguje, gdy czuje się niesforny, a żona reaguje, gdy czuje się niekochana.

Poprosiliśmy 7 000 osób o odpowiedź na pytanie: kiedy jesteś w konflikcie ze swoim współmałżonkiem czy czujesz się niekochany lub nieszanowany?

83% mężczyzn powiedziało „czuję się nieszanowany” a 72% kobiet odpowiedziało, „czuję się niekochana”.

Chociaż wszyscy potrzebujemy miłości i szacunku na równi, odczuwana potrzeba różni się w czasie konfliktu a różnica ta jest tak wyraźna, jak kolor różowy w zestawieniu z niebieskim! Prowadzimy konferencje i dostarczamy zasoby ludziom w małżeństwach, w trakcie rozwodów, podczas separacji, randkowiczom i singlom. Mężczyźni i kobiety nauczani są rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie z negatywnymi reakcjami (błędny krąg), wzajemnej motywacji, zaspokajania potrzeb (krąg ożywiający). Nawet ci, którzy czują się beznadziejnie w swoich relacjach będą mogli zrozumieć, jak radzić sobie z obojętnym lub niereagującym partnerem (krąg wynagrodzenia).Każdy krąg koncentruje się na dwóch koncepcjach: miłości i szacunku.

Te dwa słowa pojawiają się w badaniach społecznych i Biblii (Efezjan 5:33) jako dwa kluczowe składniki udanego małżeństwa. Z naszych badań wynika, że ​​uczestnicy konferencji „Miłość i szacunek”, oglądający DVD „Kochaj i szanuj” w małych grupach lub czytający materiały poświęcone Miłości i Szacunku doświadczają zrozumienia, przebaczenia, pojednania, zmiany i nadziei. Dzięki osobistemu wzbogaceniu usługują sobie nawzajem w małych grupach. Emerson i Sarah Eggerichs

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czego szukasz?

Najnowsze wpisy

Znajdź nas na: