Znajdź nas na:

grafika nie zmarnuj swojego zycia

„Nie zmarnuj życia!” Dwaj raperzy i unikalny program dla szkół

Dwaj raperzy, Bęsiu i Dj Yonas, ruszają z misją do polskich szkół! Ich cel to mówić o tym JAK MOŻNA PIĘKNIE ŻYĆ! I tego życia nie marnować. Raperzy, tworzący skład RYMcerze, będą dzielić się swoimi doświadczeniami walki z nałogami, szukaniem swojego miejsca w życiu. A wszystko bez zadęcia i patosu, tylko prosto z serca. Będzie flow i odpowiednia nawijka. Czyli to, na co młodzi ludzie zwracają uwagę…

Akcja  z udziałem raperów to propozycja Apostolskiego Ruchu Wiary.  Udział w projekcie, czyli zaproszenie DJ Yonasa  i Bęsia, rekomendowane jest dyrektorom szkół i katechetom m.in. przez księdza dra Sylwestra Jeża oraz księdza dra Marka Przybylskiego.

Istniejący od 2004 roku zespół RYMcerze  tworzą dwaj przyjaciele: Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu), którzy rapują jednym głosem o życiu z chrześcijańskimi wartościami. Do tej pory na koncie zespołu jest 7 wspólnych płyt, a już niedługo ukażą się następne albumy. Od wielu lat artyści uczestniczą w festiwalach polskich i zagranicznych; zapraszani są  na rekolekcje kościelne oraz na spotkania w domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, schroniskach dla nieletnich, poprawczakach, zakładach karnych, więzieniach itp.

Główny pomysłodawca akcji, Jacek Weigl, w imieniu Apostolskiego Ruchu Wiary zaprasza Państwa do udziału w projekcie. Więcej informacji o tym, jak zaprosić raperów do szkół albo zostać sponsorem projektu:

Paulina Trzcińska
Koordynator programu „Nie Zmarnuj Swojego Życia”
e-mail: rymcerzeoficjalnie@gmail.com
 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czego szukasz?

Najnowsze wpisy

Znajdź nas na: