Znajdź nas na:

morze

Ostatnie miejsca na letni obóz ARW – „Wisełka 2014”

Czy może być coś lepszego, niż fantastyczny tygodniowy odpoczynek rodzin, singli, młodzieży i dzieci, w wielkim wczasowym ośrodku nad jeziorem, niedaleko morza, w pięknych okolicznościach przyrody, blisko Boga i przyjaznych ludzi? Lepsze mogą być pewnie tylko takie DWA TYGODNIE!

Ale wróćmy do planów naszego siedmiodniowego obozu w nadmorskiej Wisełce (koło Międzyzdrojów). Zapraszamy Cię serdecznie! Dołącz do wspólnot, przyjaciół i znajomych Apostolskiego Ruchu Wiary! 
 
Opiekę duszpasterską i posługę sakramentalną w trakcie wyjazdu sprawować będą księża orioniści.  Gościem specjalnym będzie Johnny Foglander (wykładowca ze Szkoły Biblijnej „Livets Ord” („Słowo Życia”) z Uppsali). W pierwszej części obozu poprowadzi tematyczne wykłady dotyczące m.in. „Listu do Efezjan” i „Mocy Imienia Jezus”.* 
 
Przed południem i po kolacji planujemy oddzielne (prowadzone równolegle) zajęcia dla grupy dziecięcej, młodzieżowej i osób dorosłych. Poza tym wiele okazji do ruchu na plaży, nad morzem, nad jeziorem, możliwość wypożyczania sprzętu pływającego, spacerów po lesie… Kiedy? Od 9 do 16 sierpnia 2014 r. (Start w sobotę, kolacja o godz. 18:00, wyjazd w następną sobotę po śniadaniu lub obiedzie).
 
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY? TYLKO TUTAJ! 
www.ruchwiary.pl/wakacje2014

 
A TU PRZECZYTAJ I ZOBACZ RELACJĘ Z POPRZEDNIEGO WYJAZDU:
www.ruchwiary.pl/artykul/aktualnosci/uchwycic-powiew-ducha-swietego-czyli-juz-po-obozie-wspolnota-chefsiba-oboz-wiselka-jacek-weigl
 
*(tematy wykładów mogą ulec zmianie)
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czego szukasz?

Najnowsze wpisy

Rozwijamy się!

Dobre wieści są takie, że rozwijamy się! Jeszcze

Znajdź nas na: