Znajdź nas na:

morze

Ostatnie miejsca na letni obóz ARW – „Wisełka 2014”

Czy może być coś lepszego, niż fantastyczny tygodniowy odpoczynek rodzin, singli, młodzieży i dzieci, w wielkim wczasowym ośrodku nad jeziorem, niedaleko morza, w pięknych okolicznościach przyrody, blisko Boga i przyjaznych ludzi? Lepsze mogą być pewnie tylko takie DWA TYGODNIE!

Ale wróćmy do planów naszego siedmiodniowego obozu w nadmorskiej Wisełce (koło Międzyzdrojów). Zapraszamy Cię serdecznie! Dołącz do wspólnot, przyjaciół i znajomych Apostolskiego Ruchu Wiary! 
 
Opiekę duszpasterską i posługę sakramentalną w trakcie wyjazdu sprawować będą księża orioniści.  Gościem specjalnym będzie Johnny Foglander (wykładowca ze Szkoły Biblijnej „Livets Ord” („Słowo Życia”) z Uppsali). W pierwszej części obozu poprowadzi tematyczne wykłady dotyczące m.in. „Listu do Efezjan” i „Mocy Imienia Jezus”.* 
 
Przed południem i po kolacji planujemy oddzielne (prowadzone równolegle) zajęcia dla grupy dziecięcej, młodzieżowej i osób dorosłych. Poza tym wiele okazji do ruchu na plaży, nad morzem, nad jeziorem, możliwość wypożyczania sprzętu pływającego, spacerów po lesie… Kiedy? Od 9 do 16 sierpnia 2014 r. (Start w sobotę, kolacja o godz. 18:00, wyjazd w następną sobotę po śniadaniu lub obiedzie).
 
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY? TYLKO TUTAJ! 
www.ruchwiary.pl/wakacje2014

 
A TU PRZECZYTAJ I ZOBACZ RELACJĘ Z POPRZEDNIEGO WYJAZDU:
www.ruchwiary.pl/artykul/aktualnosci/uchwycic-powiew-ducha-swietego-czyli-juz-po-obozie-wspolnota-chefsiba-oboz-wiselka-jacek-weigl
 
*(tematy wykładów mogą ulec zmianie)
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czego szukasz?

Najnowsze wpisy

Źródła 2021 – obóz wspólnot ARW

Wiara, odnowa i chwała – dokładnie to przeżywaliśmy w sierpniu 2021 w Mikorzynie. 500 osób z ponad 10 wspólnot, bracia i siostry, katolicy i protestanci – jedno ciało – działo się!

Znajdź nas na: