Znajdź nas na:

Praktyczna wiara strona

Praktyczna wiara – nowa seria nauczań online

Naszą odpowiedzią na obecną sytuację na świecie jest… wiara w naszego Pana Jezusa! Dlatego codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 gromadzimy się na Facebooku oraz na naszym kanale YouTube Apostolski Ruch Wiary, aby przez 20 min wspólnie uwielbiać Boga i dzielić się słowem wiary!

Dołącz do nas online!

Przegapiłeś/przegapiłaś odcinek? Są nagrane i dostępne w zakładce Nauczania.

Zapraszamy!

Odcinek 1: Jak Jezus przygotował uczniów do kryzysowej sytuacji

[/fusion_text][fusion_youtube id=”https://youtu.be/CW2hZ9V-QKY” autoplay=”false” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” /][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” alignment=”center” /][fusion_button link=”https://ruchwiary.pl/nauczania/” target=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” color=”default” stretch=”default” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″]Obejrzyj więcej[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czego szukasz?

Najnowsze wpisy

Źródła 2021 – obóz wspólnot ARW

Wiara, odnowa i chwała – dokładnie to przeżywaliśmy w sierpniu 2021 w Mikorzynie. 500 osób z ponad 10 wspólnot, bracia i siostry, katolicy i protestanci – jedno ciało – działo się!

Znajdź nas na: