Znajdź nas na:

Wisełka 2015 – za nami!

Słońce, plaża, przyjaźń, zabawa, relaks, modlitwa, skupienie i inspirujące nauczania. Tego co roku doświadczają członkowie i sympatycy Apostolskiego Ruchu Wiary podczas letniego obozu w Wisełce. Nie inaczej było i w tym razem. W tym roku „Wisełka” odbyła się w dniach od 1 do 8 sierpnia. Przyjechało ponad 250 osób z Warszawy, Poznania, Siedlec, Włocławka, Zduńskiej Woli i wielu innych miejscowości w Polsce.

Tradycją „Wisełki” stały się inspirujące nauczanie i warsztaty prowadzone przez pełnych pasji mówców. Oprócz liderów wspólnot z Warszawy, Poznania i Siedlec swoją obecnością po raz kolejny zaszczycił nas Johnny Foglander – nauczyciel Słowa ze wspólnoty Livets Ord ze szwedzkiej Uppsali oraz jego żona Åsa. Tematyka nauczań była różnorodna: wiara, Boża miłość, Boże obietnice, przebaczenie i seksualność, to tylko niektóre z nich. Specjalna grupa pod przewodnictwem Bartka Izydora z Poznania przygotowała również ciekawy blok przeznaczony specjalnie dla dzieci i młodzieży. Każdego dnia przed wykładami odbywała się głęboka i szczera modlitwa uwielbienia, a chętni mogli rozpocząć dzień od porannej Eucharystii celebrowanej przez księży Orionistów. 

Oprócz dobrodziejstw duchowych uczestnicy mieli do wyboru cały szereg atrakcji. Największym powodzeniem niezmiennie cieszyła się plaża, do której w czasie wolnym masowo pielgrzymowali „Wisełkowicze”. Oprócz „plażingu” zorganizowaliśmy również dyskotekę, ognisko z kiełbaskami i śpiewem nieśmiertelnych ballad oraz pokaz fireshow. Obowiązkowym punktem programu były również lody i gofry w kultowej już kawiarni „Miód malina”, bez których żadna edycja obozu nie byłaby kompletna. 

Od wielu lat obóz w Wisełce jest stałym punktem w kalendarzu Apostolskiego Ruchu Wiary i Wspólnoty „Chefsiba”.

To był niesamowity czas uwielbienia, nauczań i odpoczynku! Podążając za Pisemem Świętym, mogliśmy poznać bohaterów wiary i rozeznać, że może nim być każdy z nas! Życzymy Wam wzmocnienia Waszej wiary.Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za  ten wyjątkowy czas. – Jacek Weigl, lider Wspólnoty „Chefsiba”.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czego szukasz?

Najnowsze wpisy

Rozwijamy się!

Dobre wieści są takie, że rozwijamy się! Jeszcze

Znajdź nas na: